Головна :: Всі івенти :: #НАШАПКУ | Sasha Boole
#НАШАПКУ | Sasha Boole
25 Липня Четвер
18:00 Початок
Безкоштовні Ціна квитка

25-го липня у благодійному проєкті #НаШапку – SASHA BOOLE.

Sasha Boole – музикант, письменник, журналіст, офіцер ЗСУ. Автор роману-антиутопії “Плющ”, учасник міжнародного гурту Me and That Man – сайд-проєкту Адама Нергала Дарскі з гурту Behemoth.
Розпочав свою музичну діяльність у 2013 році, встигнувши за цей час видати 4 сольних альбоми та 2 альбоми в складі гурту. У допандемічні часи вважався одним українських артистів, що найбільше гастролють закордоном, зігравши у понад 20 європейських країнах.
Автор серії науково-популярних подкастів для проєкту Локальна Історія. З початком повномасштабного вторгнення долучився до лав Збройних сил України!

НаШапку – Серія благодійних концертів талановитих музикантів та митців.
Традицію було започатковано у Волонтерському центрі “Фролівська 9/11”. Вона мала на меті підтримку переселенців, що втекли від війни на Сході нашої країни та наших добровольчих батальйонів. Згодом потік переселенців схлинув, але залишилися люди, які досі потребують нашої допомоги: діти з онконедугами, переселенці зі складними діагнозами, паліативні хворі. Потім нас накрив ковід і ми збирали кошти на кисневі концентратори. Зараз перед нами нові виклики, ми знову повернулися до історії 2014 року: армія, переселенці та паліатив. Усіма цими питаннями опікуються наші друзі з Благодійного Фонду “СВОЇ”. Вони забезпечують фронт так медом, лікарні препаратами та устаткуванням, деокуповані території ліками та продовжують підтримувати паліативних хворих по всій Україні.