Головна :: Про нас
01029, м.Київ, вул. Князів Острозьких, будинок 8, корпус 7
+38 067 011 1107
Про організацію корпоративів: info@peppersclub.com.ua
Години роботи клубу:
Пн-Нд 12:00 - 23:00
Про PEPPER’S CLUB
Там, де лунає музика ‒ гармати замовкають!

Саме так можна сказати про новий музичний паб “Pepper’s Club”, що відкрив свої двері на території колись могутнього заводу “Арсенал”.

З якої б точки світу ви сюди не завітали – одразу ж станете довічним членом Оркестру клубу самотніх сердець сержанта Пеппера. Адже “Бітлз” єднають і серця, і покоління, і континенти!

Це місце саме для тих, хто шанує не лише живу музику, чудову випивку та смачні страви, але й здатен оцінити відпочинок з історичним присмаком!

“Pepper’s Сlub” зберігає непідробний дух вікового Києва та спогади про далекі події, пов’язані зі знаменитим збройовим заводом “Арсенал”.

Ще й досі на його вищерблених часом стінах можна побачити сліди штурму вояками Симона Петлюри, під час Січневого повстання. Ще й донині тут збереглися підземні ходи, якими тікали повстанці до берегів Дніпра…

Колись Нікольскими воротами Нової Печерської фортеці, що оточувала зброярню, можна було потрапити у саме місто Київ. Тож і сьогодні своє знайомство зі столицею України варто розпочати саме звідси :  з «Арсеналу», якому навіть 200 років тому не було рівних у виготовленні зброї та боєприпасів!

З «Арсеналу», який наприкінці XIX століття став одним з найбільших військових підприємств царської Росії, подолавши визначний шлях від монастирських цейхгаузів до величі промислового комплексу.

“Pepper’s Pub” допоможе кожному зануритись у минуле та водночас відчути справжність і гостроту моменту тут і зараз.

Тож, напиши разом з нами новітню історію паб-культури в Україні.  Хочеш жити зі смаком?, – ДОДАЙ ПЕРЦЮ!

ЧОМУ ВАМ ВАРТО
ОПИНИТИСЬ САМЕ ТУТ:
  • У цілковито “трушній” атмосфері «Pepper’s Pub» завжди панує відчуття повної свободи та невимушеності, – це ключова філософія нового закладу та його команди!

Pepper’s Pub об’єднує киян та гостей столиці традиційними переглядами найгучніших спортивних подій. Тут можна упіймати крутий “вайб” під час іскрометних стенд-ап шоу, стати свідком чи співучасником неймовірних джем-сейшенів, тощо. Різноманітна та ексклюзивна программа пабу нон-стоп створює особливу інтернаціональну ком’юніті.

Тут розуміють кожного і будь-яку мову! Жодних “труднощів перекладу” не існує, бо це – “Pepper’s Pub”!

  • Тільки в музичному репертуарі «Pepper’s Pub» щодня лунає блюз і рок у виконанні найкращих музикантів з усього світу! Адже відтепер гастрольний маршрут зірок міжнародного масштабу пролягає через наш паб у Києві.
  • Для справжніх меломанів знайдеться ще один ексклюзивний бонус: легендарна «музична скринька» з найбільшою добіркою рок-альбомів, що давно стали класикою та увійшли в історію світової музики!

Оберіть те, що бажає саме ваша душа!

  • Якщо йдеться про кухню традиційних питних закладів, то зазвичай це проста їжа та мінімальна кількість «перевірених» позицій у меню.

Проте «Pepper’s Pub» вміє дивувати! Він пропонує великий діапазон страв німецької та східно-європейської кухні, але з найкращих локальних продуктів!

А національні хіти – український борщ і вареники, тут приготують як шедевр кулінарного мистецтва та подадуть зі своєю особливою перчинкою!

  • І, нарешті, найголовніше те, що у “Pepper’s Pub” є одне непорушне правило: ДОДАЙ ПЕРЦЮ , відчуй справжній смак до життя!