Головна :: Всі івенти :: #НАШАПКУ
#НАШАПКУ
09 Травня Четвер
18:00 Початок
Безкоштовні Ціна квитка

9 травня у благодійному проєкті #НаШапку легенда української джазової сцени – Ігор Закус, презентує свій новий альбом “I’m Alive” та допоможе зібрати кошти на на кістокві імпланти для наших поранених.

Ігор Закус — артист, чия музика завжди надзвичайно чутлива, часто вразлива, просякнута духовністю. Для нього завжди найголовнішим є мелодія, що розповідає історію; звуки електричних та акустичних інструментів, покладені на колоритний ґрув — це мова, якою він доносить свої думки, оповідає про почуття та досвід.
Оскільки Закус безнадійний оптиміст, його музика незмінно світла, і навіть найсумнішу історію він розповість із теплою усмішкою. Квінтесенцією такого світогляду музиканта став своєрідний гімн життю, альбом I’m Alive — вкрай емоційні історії, переживання під час війни. А протистояти злу здатні саме віра, надія та любов, якими сповнений альбом. Колосальної виразності музиці I’m Alive додають нові друзі — виконавці, які грають із Закусом. Вони не лише справжні майстри, а й люди, які щиро повірили в цю історію, відчули, розділили її з автором, зрештою, зробили також своєю.

У цей вечір на сцені гратимуть:
Ігор Закус – акустичний бас
Віктор Павелко – тенор-саксофон
Денніс Аду – труба
Юрій Шепета – піано
Костянтин Івчук – гітара
Дмитро Литвиненко – барабани

#НаШапку – Серія благодійних концертів талановитих музикантів та митців.
Традицію було започатковано у Волонтерському центрі “Фролівська 9/11”. Вона мала на меті підтримку переселенців, що втекли від війни з Криму та Сходу України та підтримку добровольчих батальйонів. Згодом волонтери Фролівської заснували фонд «СВОЇ», якій продовжив опікуватися переселенцями зі складними діагнозами, паліативними хворими та системно допомагати медичним установам. Саме фонд «СВОЇ» під час епідемії COVID-19 безплатно забезпечував українців кисневими концентраторами. Зараз перед нами нові виклики: допомога пораненим, медична допомога переселенцям та паліативним хворим. Команда Благодійного Фонду “СВОЇ” допомагає закуповувати кісткові імпланти для поранених, допомагає лікарням препаратами та устаткуванням, і продовжує підтримувати паліативних хворих по всій Україні.

Кинути #НаШапку віртуально можна просто зараз на сайті фонду СВОЇ: https://svoyi.org.ua/nashapku/
Дізнатися більше про проєкт:
FB: https://www.facebook.com/NaShapku
Telegram: https://t.me/nashapku