Головна :: Всі івенти :: #НАШАПКУ
#НАШАПКУ
02 Травня Четвер
18:00 Початок
Безкоштовні Ціна квитка

Травневі благодійні концерти #НаШапку відкриє сольний проєкт бойового барабанщика Олександр Селезньова – Oleksandr Seleznov ETC.

Гості концерту: вокалістка – Марта Любчик та саксофон – Andrii Barmalii. Разом з друзями Олександр допоможе зібрати на кісткові імпланти для наших поранених.

Засновник та лідер проєкту Oleksandr Seleznov etc – Олександр Селезньов — той самий барабанщик з автоматом, чиї вірусні відео з музикою на зброї «розкачали» інтернет.

В минулому Олександр співпрацював з багатьма українськими та закордонними артистами, серед яких: Євген Хмара, MamaRika, Олександр Положинський, Rowan Pattison та інші. Сьогодні музикант служить в Оркестрі Почесної Варти ЗСУ, використовує свої таланти для підбадьорення побратимів та розвитку військової творчості.

Концертна програма проєкту Oleksandr Seleznov etc складається зі свіжих авторських, енергійних композицій у стилі jazz-fusion, а також треків з дебютного альбому Олександра «Freedom», який увійшов до 10 кращих українських релізів 2020 року за версією премії «Aprize» від Радіо Аристократи.

Під час війни Олександр зняв серію музичних відео, у яких грає на зброї різного типу: автомат Калашникова, джавелін, ручний гранатомет, стінгер та навіть протитанковій міні. Кожне з цих відео стало своєрідним «хітом соцмереж», та отримало безліч позитивних відгуків від інтернет-спільноти.

#НаШапку – Серія благодійних концертів талановитих музикантів та митців.
Традицію було започатковано у Волонтерському центрі “Фролівська 9/11”. Вона мала на меті підтримку переселенців, що втекли від війни з Криму та Сходу України та підтримку добровольчих батальйонів. Згодом волонтери Фролівської заснували фонд «СВОЇ», якій продовжив опікуватися переселенцями зі складними діагнозами, паліативними хворими та системно допомагати медичним установам. Саме фонд «СВОЇ» під час епідемії COVID-19 безплатно забезпечував українців кисневими концентраторами. Зараз перед нами нові виклики: допомога пораненим, медична допомога переселенцям та паліативним хворим. Команда Благодійного Фонду “СВОЇ” допомагає закуповувати кісткові імпланти для поранених, допомагає лікарням препаратами та устаткуванням, і продовжує підтримувати паліативних хворих по всій Україні.

Кинути #НаШапку віртуально можна просто зараз на сайті фонду СВОЇ: https://svoyi.org.ua/nashapku/
Дізнатися більше про проєкт:
FB: https://www.facebook.com/NaShapku
Telegram: https://t.me/nashapku