Головна :: Всі івенти :: Відкриття мотосезону 2024
Відкриття мотосезону 2024
20 Квітня Субота
16:00 Початок
Безкоштовні Ціна квитка

20-го квітня ВІДКРИТТЯ МОТОСЕЗОНУ 2024!

Вперше в історії України ветеранський мотоклуб MC Veterans відкриває сезон 2024 року спільно з ГО “Обʼєднаний Байкерський Фронт” та за підтримки найбільшої Фейсбук-мотоспільноти “Байкери України – МотоОбʼєднання”.

Подія відбудеться 20 квітня в Pepper’s Club на Арсенальній, справжньому байкерському пабі та одному з провідних розважальних майданчиків по збору коштів на потреби ЗСУ. Вхід та участь в заході безплатні.

Ця знакова подія стане незабутньою не тільки для прихильників мотокультури. MC Veterans планує проводити регулярні заходи з метою привернення уваги до потреб ветеранів, постраждалих під час бойових дій, та їхніх родин.

Президент MC Veterans Андрій Смірнов (Kelt) так коментує подію: “Цей захід є іміджевим та водночас благодійним. Всі члени клубу зараз боронять рідну землю, але після Перемоги ми влаштуємо Всеукраїнський мотопробіг, щоб вшанувати полеглих і подякувати всім за підтримку”.

В рамках заходу планується:

– Мотопробіг по Києву;

– Відеозвʼязок з побратимами, які знаходяться на першій лінії фронту;

– Жива музика: гурт “WELL BAND” Оркестру Почесної Варти Окремої Президентської Бригади з солістами, рок-гурт КВАДРАТ, блюз-рок тріо Kudasov band;

– Аукціон на користь ЗСУ;

– Смачні страви та напої;

– Серед гостей ветерани війни, волонтери, зіркові гості та ті, хто підтримує ЗСУ.

MC Veterans пишається можливістю провести такий захід, підтримкою мотоспільноти та громадян. Запрошуємо всіх охочих отримати позитивні емоції, провести час в компанії однодумців та справжніх патріотів.

Слава Україні!