Головна :: Всі івенти :: #НАШАПКУ
#НАШАПКУ
джазова класика з репертуару Луї Армстронга
11 Квітня Четвер
18:00 Початок
Безкоштовні Ціна квитка

Music for Victory!

11-го квітня проєкт #НаШапку знову з великим задоволенням в гостях у PEPPER’S CLUB!

Цього разу у проєкті #НаШапку наживо пролунає джазова класика з репертуару Луї Армстронга!

Марі Жигінас та мікрохор FINGERS майстерно виконають справжні хіти легендарного джазмена в новому виконанні, яке вас вразить та залишить незабутні враження.
Наживо пролунають “What a wonderful world”, “Go down Moses”, “Give me a kiss to build a dream on”, “Down by the riverside” та інші.
Не пропустіть можливість відчути справжню атмосферу джазу в новому світлі. Будьте частиною цього неповторного вечора, де талант, музика та емоції зливаються в музичний шедевр.

На сцені:
Марі Жигінас – вокал
Михайло Кобець – труба
Ярослав Філоненко – тромбон
Наталія Лебедева – клавіші
Єгор Абрамов – бас
Андрій Чайка – барабани
Марі Жигінас & мікро-хор «FINGERS»

#НаШапку – Серія благодійних концертів талановитих музикантів та митців.
Традицію було започатковано у Волонтерському центрі “Фролівська 9/11”. Вона мала на меті підтримку переселенців, що втекли від війни на Сході нашої країни та наших добровольчих батальйонів. Згодом потік переселенців схлинув, але залишилися люди, які досі потребують нашої допомоги: діти з онконедугами, переселенці зі складними діагнозами, паліативні хворі. Потім нас накрив ковід і ми збирали кошти на кисневі концентратори. Зараз перед нами нові виклики і ми знову повернулися до історії 2014 року: армія, переселенці та паліатив. Усіма цими питаннями опікуються наші друзі з Благодійного Фонду “ СВОЇ”. Вони забезпечують фронт такмедом, поранених військових кістковими імплантами, лікарні препаратами та устаткуванням, деокуповані території ліками і продовжують підтримувати паліативних хворих по всій Україні.

Кинути #НаШапку віртуально можна просто зараз на сайті фонду СВОЇ: https://svoyi.org.ua/nashapku/
Дізнатися більше про проект:
FB: https://www.facebook.com/NaShapku
Telegram: https://t.me/nashapku