Головна :: Всі івенти :: MuriK. Ювілейний концерт
MuriK. Ювілейний концерт
13 Лютого Неділя
19:00 Початок
від 300 Ціна квитка

MuriK запрошує друзів та прихильників на «50 грамів життя».

13 лютого 2022 року один дуже яскравий представник української рок-сцени збирається голосно відзначити ювілей. Соліст легендарного гурту Green Grey – неповторний Дмитро Муравицький aka MuriK святкуватиме своє 50-річчя. Яким може бути ювілей справжнього рокера-бунтаря? Звичайно ж, галасливим та нестримним. Бажаєте взяти участь у такій відпадній вечірці з улюбленими хітами? Тоді приходьте до Pepper’s Club 13 лютого. Цього вечора весь Київ чутиме, як ми святкуємо день Муріка.

Кіловати хітів і розрядів постійного драйву.

Вже майже 30 років «сіро-зелений» рок-гурт стрясає нашу країну та не тільки. За такий солідний термін існування на андеграундній сцені Green Grey випустили 7 лонгплеїв, записали 25 офіційних відеокліпів, влаштували величезну кількість розривних концертів для своїх фанів. А появ на фестивалях у нас і за кордоном просто не порахувати. Група поділяла сцену з такими монстрами, як The Prodigy, Whitesnake, Faith No More, A-ha, Apollo 440, Lenny Kravitz та ін.

Рок-геній Муравицького не знає спокою. Крім основної діяльності, Murik просуває сольний проект MRK. На честь ювілей він, напевно, порадує натовп потужними авторськими блокбастерами.

Обов’язково почуємо топові речі із “сіро-зеленої” скарбнички. З гарячої сцени Pepper’s Club прозвучать такі хіти, що відбиваються бітами в наших серцях, як “Под дождем”, “Эмигрант”, “Осень”, “Тот день” та інші. Підпалюємо під улюблені біти.

MuriK, Green Grey та багато-багато зіркових гостей.

Команда Муравицького та Дизеля відзначилася великою кількістю успішних колаборацій. Колеги по цеху не проґавлять можливості привітати рокера-ювіляра. На особливому концерті з’являться Олексій Великий, Marakesh, VIKA MIROVA, Maria, ALLOISE. Таку тусовку не можна пропустити – приходьте!

На цьому тижні
Our top menu items
Mr.Peltek & Elfanna
Beathoven live band
Good Company band