Головна :: Всі івенти :: LAMA. БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ.
LAMA. БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ.
23 Червня Четвер
18:00 Початок
від 250 Ціна квитка

Music for Victory – музичний фронт України.

23-го червня Lama з сольною програмою в Pepper’s Club.

 

«Сильні люди» – нова концертна програма співачки Lama, яку вона привезе киянам 23 червня, буде наповнена новими, чуттєвими, романтичними і драйвовими хітами. Свої пісні виконавця присвячує українському народу та Збройним Силам України, незламністю та силою яких захоплюється весь світ.

Lama з перших днів російсько-української війни активно допомагає Збройним Силам України зборами коштів на їх термінові потреби.

В цій війні кожен з нас Великовоїн, у кожного громадянина України є свій фронт, у якому всі виконують свою надважливу місію. Ми сильні, могутні та загартовані – це є у нашій крові! У віках випробувань стійко долаємо і будемо долати всі перешкоди, бо той хто захищає свою землю – непереможний! Це доводить те, що Україна та її народ на стільки сильні, що можуть врятувати не тільки себе, а й весь Світ!

Автор і виконавиця мегапопулярних хітів сьогодення “Мені так треба”, “Літак”, “Моє Серце”, “Знаєш як болить”, “Привіт, привіт” та ін., частину виручених коштів з концерту передасть на потреби Збройних Сил України, та додає: -Наше «сьогодні» в руках наших захисників, завдання українців – тримати у своїх руках їхнє «завтра», підтримувати сили оборони та відроджувати країну, внесок кожного українця – безцінний!».

Кошти, зібрані під час концерту, будуть переказані 9ому батальйону, щоб докупити акумулятори для рацій.