Karta Svitu
04 Січня Вівторок
20:00 Початок
від 150 Ціна квитка

4 січня 2022 року гурт Karta Svitu запрошує на спеціальний новорічно-різдвяний концерт у Pepper’s Club. Вже на четвертий день Нового року команда збирає прихильників у Києві відзначити свята і зарядитися на новий рік.

Іван Марунич, соліст Karta Svitu: “Одразу після зустрічі Нового 2022 року план такий: зможемо перші два дні виспатися, на третій день сходити на ковзанку і кіно, а вже 4 січня прийти на наш вечірній виступ. До речі, це буде наш другий сольник. І якщо на перший восени прийшов мер Києва Віталій Кличко, то цього разу ми чекаємо його брата Володимира. Хочемо зібрати у себе на виступах всі чемпіонські пояси».

Karta Svitu — український музичний гурт, створений Іваном Маруничем у Києві. Цього року команда увірвалась в шоу-бізнес виступами на головній сцені Atlas Weekend та радіохітом «Лопес». На пісню «Квартира» вийшов перший відеокліп, а про музичний батл з Віталієм Кличком «Одного дня я стану мером» написали всі провідні ЗМІ. Сам же мер відвідав перший сольний концерт гурту Karta Svitu і навіть вийшов на сцену, щоб заспівати з хлопцями.


На цьому тижні
Our top menu items