Головна :: Всі івенти :: Гурт МОВА feat.Черкашин і Дубовик
Гурт МОВА feat.Черкашин і Дубовик
УКРАЇНСЬКИЙ ДЖАЗ 60-Х
26 Травня Неділя
18:00 Початок
від 490 Ціна квитка

26 травня – Гурт МОВА feat.Черкашин і Дубовик з програмою УКРАЇНСЬКИЙ ДЖАЗ 60-Х в Pepper’s Club.

Уже понад рік МОВА досліджує українське музичне ретро і виконує його для вас.

26 травня концерт гурту відбудеться в розширеному музичному складі. На сцену також піднімуться запрошені музиканти — талановиті виконавці Кирило Черкашин (саксофон) і Євгеній Дубовик (клавішні), які зроблять спільний виступ унікальним.

МОВА — це назва-акронім, що склалася з комбінації імен учасників колективу:

  • Мар’ян Карпінський — бас-гітара

  • Ольга Стеценко — вокал, гітара

  • Вадим Королюк — гітара

  • Андрій Литвинок — барабани

У репертуарі гурту — українські ретро-гіти 1960–1980-х в оригінальному звучанні та сміливих власних аранжуваннях. Серед них «Намалюй мені ніч», «Катерина», «Червона рута», «Запроси мене у сни», «Як тебе не любити, Києве мій!», «Зелен клен» та інші.

Кирило Черкашин — професійний саксофоніст, мультиінструменталіст, композитор та викладач. Учасник гуртів BAH.ROMA, Yevhenii Dubovyk Quartet та Chubareennee.

Євгеній Дубовик — композитор, піаніст, сесійний музикант. Пише музику для власного джазового квартету. Співпрацює з такими гуртами і проєктами: «Циферблат», Стас Корольов, МУР, «Обійми Дощу», VikaVishnya, «Дно» та іншими.

Запрошуємо вас на дійство в атмосферному закладі в центрі столиці, чистий і потужний звук, вибірку найкращих пісень із репертуару гурту МОВА, драйв і смачне пиво.