Головна :: Всі івенти :: #НАШАПКУ
#НАШАПКУ
25 Квітня Четвер
18:00 Початок
Безкоштовні Ціна квитка

Проєкт #НаШапку знову з великим задоволенням в гостях у PEPPER’S CLUB!

Вперше у благодійному проєкті музично-поетичний стендап – Пермяков ВірШоу та гості – сюрпризи.

Драйвовий музично-поетичний стендап письменника та артиста, віршоумена Андрія Пермякова.
Несамовите поєднання сценічного втілення поезії та стендапу, віртуозного музичного звучання та фантастичного співу. Хіти Aerosmith, AC/DC, The Beatles, Uriah Heap, Deep Purple, ZZ TOP українською мовою.

Про автора та учасників.
Андрій Пермяков – письменник, артист, автор на сцені, віршоумен, віршотелер.
Створив свій оригінальний продукт ПЕРМЯКОВ ВІРШОУ. Це – власні музично-поетичні стендап-вистави: «РіздWAR», «Віршотелінг», «Ніжні Переможуть», «Любов, рок-н-рол і V» та «Залізна евакуація» у форматі документального театру.
Багато гастролював в Україні, а також у Польщі, Швейцарії, ОАЕ, Казахстані, а в 2023 році – Аргентині, Австрії, Іспанії та Польщі.
У 2023 році в Латинський Америці вийшла книга віршів та оповідань іспанською мовою «Ucrania. Los tiernos vencerán», («Україна. Ніжні переможуть»), яку презентували на міжнародному книжковому ярмарку в Буенос-Айресі, а також у Валенсії, Барселоні.

Любов Буличова – співачка, волонтерка, модель Paris Fashion Week.
Сергій Курдицький банданенон, акордеон. Соліст танго гурту FueGo orchestra. (Hells Bells на бандонеоні, здається, ще ніхто у світі не виконував)
Сергій Пархоменко – електрогітара. Сесійний гітарист.
Богдан Кравчук – відомий український саксофоніст. Джазовий віртуоз. Як соліст, брав участь у проєктах Національного Симфонічного Оркестру України, Національного Духового Оркестру України. Зараз викладає в муз. коледжі ім.Глієра, та грає в біг-бенді Національного Цирку України.

#НаШапку – Серія благодійних концертів талановитих музикантів та митців.
Традицію було започатковано у Волонтерському центрі “Фролівська 9/11”. Вона мала на меті підтримку переселенців, що втекли від війни з Криму та Сходу України та підтримку добровольчих батальйонів. Згодом волонтери Фролівської заснували фонд «СВОЇ», якій продовжив опікуватися переселенцями зі складними діагнозами, паліативними хворими та системно допомагати медичним установам. Саме фонд «СВОЇ» під час епідемії COVID-19 безплатно забезпечував українців кисневими концентраторами. Зараз перед нами нові виклики: допомога пораненим, медична допомога переселенцям та паліативним хворим. Команда Благодійного Фонду “СВОЇ” допомагає закуповувати кісткові імпланти для поранених, допомагає лікарням препаратами та устаткуванням, і продовжує підтримувати паліативних хворих по всій Україні.

Кинути #НаШапку віртуально можна просто зараз на сайті фонду СВОЇ: https://svoyi.org.ua/nashapku/
Дізнатися більше про проєкт:
FB: https://www.facebook.com/NaShapku
Telegram: https://t.me/nashapku